Öğretmenler Günü Hediyesi Fikir Önerileri | Harika Hediyeler

Hediye verme mevsimi geldi çattı! Hayatınızda bir eğitimci & öğretmen varsa ki illa ki vardır, öğretmenler günü için en iyi hediyelerinin neler olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Neyse ki, cevapları sizler için hazırladık. En iyi öğretmen hediyelerini düşündüğünüzde, ya sınıflarında kullanabilecekleri bir şey seçebilir ya da çok ihtiyaç duydukları zamanlarında tadını çıkarabilecekleri bir şey seçebilirsiniz. Öğretmenler için en iyi hediyeler listemiz, her bütçeye uygun seçeneklerle her ikisinin de müthiş bir seçimini içerir.

Harika Öğretmenler Günü Hediye Fikirleri

Kitap

Harika Öğretmenler Günü Hediye Fikirleri – Kitap

Güzel bir kitap alıp içerisine de hediye notu koyarak öğretmeninizin gününü kutlayabilirsiniz. Gerçekten özel bir öğretmen hediyesi için, sınıftaki her çocuğun bir sayfa katkıda bulunmasını sağlamak için arkadaşlarınızdan yardım isteyip, tüm kitabın içerisine sınıftaki diğer öğrenciler ile beraber öğretmeninizin gününü kutlayan bir not yazabilirsiniz! Bu harika bir fikir olurdu.

Su Şişesi

Harika Öğretmenler Günü Hediye Fikirleri – Su Şişesi

İçecekleri sıcak veya soğuk tutabilen bir su şişesi alabilirsiniz. Öğretmeniniz size ders anlatırken yoruluyor ve ağzı kuruyor. Onu düşünüp ona güzel bir su şişesi alabilirsiniz.

Termos Kupa Bardak

Harika Öğretmenler Günü Hediye Fikirleri – Termos Kupa Bardak

Öğretmenler nadiren oturup bir fincan kahvenin tadını huzur içinde çıkarırlar. Bu yüzden termos kupalar mutlaka sahip olunması gereken öğretmen hediyeleridir. Kupalar, demlemenizi dibe inene kadar sıcak tutan birinci sınıf bir seçimdir. Bir öğretmenin ilk zilden en azından öğle yemeği molasına kadar yetecek kadar kahvesi olacak.

Telefon Tutacağı

Harika Öğretmenler Günü Hediye Fikirleri – Telefon Tutacağı

Düşünceli küçük öğretmen hediyeleri mi arıyorsunuz? Bazı telefon standı size tam olarak uyabilir! Sevimli, pratik ve çok eğlenceli. Renkli bir telefon standı alıp öğretmeninizi mutlu edebilirsiniz.

Takvim

Harika Öğretmenler Günü Hediye Fikirleri – Takvim

Öğretmenler için plan ve program çok önemlidir. Öğretmenler gününde öğretmeninize güzel bir takvim alabilirsiniz. Böylece plan ve programlarını sizin aldığınız takvimde yaparlar ve siz de mutlu olursunuz! Bu öğretmenler günü hediyes için ucuz ve pratik bir çözümdür.

Renkli Kalemler

Harika Öğretmenler Günü Hediye Fikirleri – Renkli Kalemler

Öğretmenler bu kalemleri kendilerine alındığını gördükleri zaman bayılacaklar! Her biri renkli olan kalemler öğretmenlerinizi özel hissettirecek.

COVID döneminde öğretmen olmak inanın hiç kolay değil. Bu yüzden onlara şimdi özel bir şey alıp vermek her zamankinden daha anlamlı olabilir.