Video Gözetim Planlama ve Tasarım Yazılımı Nedir – JVSG.COM

CCTV Nedir?

CCTV, kapalı devre televizyon anlamına gelir ve genellikle video gözetimi olarak bilinir – yani kapalı devre, genel olarak halka yayınlanan normal TV’nin aksine, yayınların genellikle sınırlı sayıda monitöre iletildiği anlamına gelir. CCTV ağları genellikle suç faaliyetlerini tespit etmek ve caydırmak ve trafik ihlallerini kaydetmek için kullanılır, ancak başka kullanımları da vardır. CCTV, Kapalı Devre Televizyon anlamına gelir. Geleneksel televizyondan farklı olarak CCTV, yayınlanan her şeyin kurum içinde kaldığı kapalı devre bir sistemdir – cctv tasarım yazılımı ile kaydedilen hiçbir şey halka açık hava dalgaları üzerinden yayınlanmaz.

JVSG, ideal kamera kurulumunuzu dijital olarak oluşturabilen bir IP video gözetim tasarım yazılımı aracıdır. Bu araç, bir kameranın modeli ve konumu verilen görüş alanını tanımlayabilen hem iki hem de üç boyutlu düzenleri göstererek kamera teknolojisinde sistem entegrasyonuna yardımcı olabilir. JVSG aracı, gözetim sistemi tasarım sürecini optimize etmek için JVSG şirketi ile işbirliği içinde olan bir Video Sistemi Tasarım Aracıdır.

Profesyonel video gözetim sistemlerinin tasarımını hızlı ve kolay hale getirmek için JVSG (IP Video Sistemi Tasarım Aracı) harika çalışmaktadır. IP Video Sistemi Tasarım Aracı ile kullanıcılar, tüm kameraların hassas lens odak uzaklığını ve görüş açılarını saniyeler içinde hesaplayabilir ve her kameranın görüş alanını kontrol edebilir. Bu, herhangi bir ölü bölgenin keşfedilmesine olanak tanır ve bir çok modelleme kullanımıyla tesislerinizin güvenliğini artırır. Bu akıllı araç ayrıca ağ bant genişliği, depolama hakkında daha doğru tahminler elde edebilir ve cctv hesap makinesi gözetim sistemi tasarımınızı geliştirmek için diğer birçok kullanışlı işlevi gerçekleştirebilir.

Bu muhteşem araç ile şunları yapabilirsiniz;

  • Kamera konumlarını tespit edebilmek için harcadığınız ücreti düşürüp, sisteminizin güvenliğini ve verimliliğini arttırabilirsiniz.
  • Anlık olarak kameranın görüş açılarını ve kamera lensinin odak uzaklığını hesaplayabilirsiniz.
  • Bir çok modelleme tipini kullanıp (2D – 3D) binanızdaki ölü bölgeleri keşfedip güvenlik seviyenizi arttırabilirsiniz
  • Google Earth veya Visio ile kat ve site planlarınızı JPEG, PNG, BMP formatlarında yükleyebilirsiniz.
  • Üretmiş olduğunuz projelerin çıktısını alarak PDF formatında dışa aktarabilirsiniz. Harika projeler sizleri bekliyor. Bu araç ile Excel, Word, Visio gibi programlar ile oluşturduğunuz çizimleri ve hesaplamalarınızı çıktı alarak projelerinize değer katabilirsiniz.

Sistemin nasıl çalıştığına göz atmak için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz;

CCTV yazılımını inceleyip denemek isterseniz google arama bölümüne JVSG.com yazarak ulaşabilirsiniz.