Spotify Takipçi Çıkarma | Spotify Takipçi Engelleme Nasıl Yapılır

Spotify’da birini nasıl engelleyeceğinizi bilmek ister misiniz? Bu özellik nihayet kullanıma sunuldu. Spotify’ı bir sosyal mecra olarak düşünmeyebilirsiniz, ancak çalma listesi paylaşımı mantığı ve bu listelerin takipçileri onu bir sosyal mecra haline getiriyor. Spotify nihayet, hangi müzikten hoşlandığınızı görmek için kullanıcıların çalma listelerinize erişmesini veya hesabınızı takip etmesini engelleme özelliğini ekledi.

Daha önce can sıkıcı bir takipçiden kurtulmak için müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz gerekiyordu.

Artık Spotify kullanıcılarını masaüstü ve mobil cihazlardan engelleyebilirsiniz.

Spotify, kullanıcılara “mümkün olan en güvenli ortamda mümkün olan en iyi deneyimi” sunmanın bir yolu olarak kullanıcıları engellemeyi tanıttığını söylüyor. İşlevsellik bu hafta kullanıma sunuluyor ve mevcut oynatma listesi takipçilerinizden bazılarını beğenmiyorsanız, bundan nasıl yararlanabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Spotify Takipçi Çıkarma – Spotify Takipçi Engelleme Nasıl Yapılır

Spotify’da Birisi Nasıl Engellenir

  • Arama yöntemi ile kullanıcı adlarını arayın ve profillerine dokunun.
  • Sağ üst köşedeki üç nokta düğmesine tıklayın.
  • Engelle“yi seçin.

Tebrikler! Engellenen kullanıcılar artık sizinle etkileşim kuramaz, çalma listelerinizi, dinleme etkinliğinizi veya beğendiğiniz şarkıları göremez. Bu çok ihtiyaç duyulan bir özellik çünkü daha önce iyi anlaştığınız biri artık sizin çay bardağınız olmayabilir. Bu, dinleme etkinliğinizi gözetlemediklerini ummadan kullanıcıyı engellemenize olanak tanır.