QuickStrap – WordPress Minimalist Bootstrap Teması – Yüksek Kazanç ve TO

QuickStrap WordPress teması, ücretsiz, hafif, 3 sütunlu, duyarlı bir Bootstrap teması, Font Awesome önceden yüklenmiş, tam genişlikte sayfa seçenekleri, altbilgi widget’ları, SEO için optimize edilmiş, hızlı yükleme, özelleştirmesi kolay WordPress temasıdır.

Neden QuickStrap Temasını Kullanmalısınız

En iyi mobil öncelikli duyarlı ön uç geliştirme koduyla desteklenir. Hızlı yükleme ve hatasız, ancak kolayca özelleştirilebilen güzel bir WordPress tasarım deneyimi sağlar.

Hızlı Yükleme – Minimal temiz kod, temanın mümkün olduğunca hızlı yüklenmesini sağlar. Otomatik olarak önbelleğe alınan bazı varsayılan widget’ları yükleyin ve yine de hızlı yükleme siteniz var.

3 Sütun – 2-3 sütun şablonu, içeriği daha iyi yerleştirmeye, sığdırmaya ve harmanlamaya yardımcı olur. Tema ayrıca reklamlara, metin bağlantılarına kolayca kenar çubuklarının herhangi bir yerine sığdırmanıza olanak tanır.

SEO optimizasyonu iyi – Tema, makaleleriniz için daha fazla site trafiği ve daha yüksek arama motoru sıralaması elde etmenize yardımcı olmak için mümkün olduğunca arama motoru dostu hale getirmek için tasarlanmıştır.

Her Tarayıcı Uyumlu – Uyumluluk ve tasarım sorunları için IE, Firefox, Opera, Safari ile en son sürümlerde test edilmiştir.

Reklama Hazır – Şablon dosyaları, reklamlarınızı kolayca ekleyebileceğiniz şablonlar.

https://wordpress.org/themes/quickstrap/