Ui-800-3 Netflix Hata Kodu ve Çözümü

Netflix Hata Kodu UI-800-3, Netflix Hata Kodu UI-800-3 Nasıl Onarılır, netflix ui-800-3 lg smart tv, netflix ui-800-3 android tv, netflix ui-800-3 307006, netflix ui-800-3 (307006) hatası, netflix ui-800-3 104001 hatası, netflix ui-113, netflix ui-800-2 hatası çözümü

Netflix çöktüğünde, ekranınızda “Netflix bir hatayla karşılaştı. bir kaç saniye içinde yeniden deneniyor. Kod: UI-800-3” yazan bir mesaj görebilirsiniz. Netflix kodu UI-800-3 hatasını düzeltmek için deneyebileceğiniz bazı genel şeyler arasında cihazınızın kapatılması, Netflix uygulama önbellek verilerinin temizlenmesi ve Netflix’in yeniden yüklenmesi yer alır.

Bu hataya (UI-800-3) Ne sebep olur?

Netflix hata kodu UI-800-3, genellikle cihazın Netflix uygulamasında bir sorun olduğunu gösterir. Örneğin, uygulama tarafından depolanan önbelleğe alınmış veriler bozulabilir. Bu sorunlar genellikle cihazınızda depolanan bilgileri yenileyerek çözülebilir.

Netflix UI-800-3 Hatası Nasıl Onarılır

Akış cihazını yeniden başlatın. Bazı durumlarda, UI-800-3 hata kodunu düzeltmek, akış cihazınızı kapatıp açmak kadar basittir. Bu, cihazı tamamen kapatmayı ve ardından fişini çekmeyi içerir. Bunun işe yaraması için bir süre, bazen bir dakikaya kadar fişten çekmeniz gerekebilir.

Netflix oturumunu kapatın. Bazı durumlarda, Netflix’ten çıkış yapmak ve ardından tekrar oturum açmak, verilerinizi yenilemek ve bu hatayı gidermek için yeterlidir. Cihazınızda Netflix oturumunu kapatmada sorun yaşıyorsanız bunu Netflix web sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Netflix Hesabı sayfanıza gidin ve Tüm cihazlardan çıkış yap öğesini seçin.

Netflix uygulama verilerini veya önbelleğini temizleyin. Bazı akış cihazları, Netflix uygulamasını kaldırmadan yerel olarak depolanan verileri temizlemenize izin verir. Örneğin, Fire TV cihazınızdaki önbelleği sistem ayarlarından temizleyebilirsiniz.

Netflix uygulamasını kaldırın ve ardından yeniden yükleyin. Netflix uygulamasının önbelleği temizleme veya yerel verileri silme seçeneği olmadığında, uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemeniz gerekir. Bu, önbelleği temizlemenin sorunu çözmediği durumlarda da gereklidir.

Cihazı sıfırlayın. Fire TV’nizi sıfırlamak veya Roku’nuzu sıfırlamak, Netflix uygulamasını ilk indirdiğiniz haline geri yükler. Bir Samsung TV’niz varsa, UI-800-3 hata kodunu düzeltmek, Samsung Smart Hub’ınızı sıfırlamanızı gerektirebilir.

Ev ağınızı yeniden başlatın. Akış cihazınızı fişten çekin veya kapatın, ardından modeminizi ve yönlendiricinizi çıkarın ve tekrar açın.