İnstagram Hesap Silme ve Dondurma İşlemi Nasıl Yapılır?

Instagram hesap dondurma, Instagram silme Kesin, Instagram fake hesap silme, HESAP SİLME linkine tıklayın, İnstagram hesabı nasıl KAPATILIR, Telefondan Instagram hesap silme, Facebooktan Instagram hesabını silme, iPhone Instagram hesap silme, Instagram (ve genel olarak sosyal medya) bir nimet ve lanet olabilir. 1 milyardan fazla kullanıcısı olan fotoğraf paylaşım platformu, sevdiğiniz arkadaşlarınızın ve ünlülerin neler yaptığını takip etmenin harika bir yoludur. Ancak yaptığınız her şeyi belgelemek zorunda olduğunuzu hissetmek yorucu olabilir ve herkesin hayatından “mükemmel resim” anlarının saldırısı kaygıyı artırabilir.


Güvenilir İnstagram Takipçi Satın Almak için lütfen aşağıdaki bağlantıya bir göz atın.
https://linktr.ee/instagramtakipcisatinal


Instagram bir top ve zincir gibi hissediyorsa, hesabınızdan kurtulmayı düşünüyor olabilirsiniz. Instagram’ı geçici olarak devre dışı bırakmak veya kalıcı olarak silmek için aşağıdaki talimatları izleyin.

Hesabınızı sildikten sonra bu işlemin geri alınamayacağını unutmayın. Takipçiler, beğeniler ve yorumlar dahil olmak üzere tüm fotoğraflarınız ve hesap geçmişiniz kalıcı olarak silinecek ve başka bir hesap oluşturduğunuzda aynı kullanıcı adını kullanarak kaydolamayacaksınız.

İnstagram Hesabı Nasıl Silinir?

1. Bir bilgisayar veya mobil tarayıcıdan instagram.com adresinde hesabınıza giriş yapın. Maalesef hesabınızı Instagram uygulamasından silemezsiniz.

2. Hesabınızı Sil sayfasına gidin (https://instagram.com/accounts/remove/request/permanent/)

3. Bu sayfaya geldiğinizde, “Hesabınızı neden siliyorsunuz?” Seçeneğinin yanındaki açılır menüden bir yanıt seçin.
4. Şifrenizi tekrar girin.

5. “Hesabımı kalıcı olarak sil” i tıklayın.

Bu arada instagram takipçi satın almak için medyapu.com’u tercih ediniz.

Her şeyi kalıcı olarak silme konusunda huzursuzsanız veya sosyal ağdan bir ara vermeyi tercih ediyorsanız, Instagram’ın geçici bir devre dışı bırakma seçeneği vardır. Bu, kullanıcıların hesaplarını bir süre devre dışı bırakmalarına ve daha sonra geri dönmelerine olanak tanır; bu, hesabınız devre dışı bırakıldığında profiliniz, fotoğraflarınız, videolarınız, yorumlarınız ve beğenilerinizin diğer kullanıcılardan gizleneceği ve yeniden etkinleştirmeyi seçtiğinizde yeniden görüneceği anlamına gelir o.

İnstagram Hesabı Nasıl Dondurulur?

1. Bir bilgisayar veya mobil tarayıcıdan instagram.com adresinde hesabınıza giriş yapın. Maalesef hesabınızı Instagram uygulamasından devre dışı bırakamazsınız.

2. Profilinize erişmek için sağ üst köşedeki kişi simgesine tıklayın.

3. “Profili Düzenle” yi tıklayın.

4. Sayfanın alt kısmına gidin ve sol alt köşedeki “Hesabımı geçici olarak devre dışı bırak” seçeneğini tıklayın.

5. Bu sayfaya geldiğinizde, “Hesabınızı neden devre dışı bırakıyorsunuz?” Altındaki açılır menüden bir yanıt seçin.

6. Şifrenizi yeniden girin.

7. Şifrenizi girdikten sonra, bir “Hesabı Geçici Olarak Devre Dışı Bırak” düğmesi görünecektir.

Tıklayın ve siz onu yeniden etkinleştirene kadar hesabınız devre dışı bırakılacaktır. Bunun etkili olması birkaç saat sürebilir.