Samsung Galaxy Watch’ta Arama Nasıl Yapılır?

Galaxy Watch arama cevaplama, Galaxy Watch Active telefon görüşmesi, Galaxy Watch Active 2 telefon görüşmesi, Samsung Galaxy Watch, Galaxy Watch Su Kilidi, Samsung Galaxy Watch Active arama, Samsung Galaxy Watch iPhone uyumu, Samsung Galaxy Watch Active 2

Samsung Galaxy Watch, Watch Active, Active 2 ve Galaxy Watch 3, en yeni özelliklerin tümü ile donatılmıştır ve ileri teknolojiyi bileğinize getirir. Tüm giyilebilir cihazlar, pratik olarak bir akıllı telefon kullanmadan doğrudan bileğinizden çeşitli aktiviteler gerçekleştirmenizi sağlar. Galaxy Watch cihazlarının başlıca özellikleri, inanılmaz sağlık izleme sistemi, arayüzünde gezinmek için yenilikçi döner çerçeve, her zaman açık OLED ekran ve diğerleri. Tüm bu özellikler onu akıllı saat severler için en iyi ürün yapar.

Yeni Galaxy Watch Active, Active 2 ve Watch 3, önceki sürümlerden daha da gelişmiş. Galaxy Watch Active, çerçevesiz piyasaya sürülen ilk akıllı saatidir, ekran için daha fazla alan sağlar ve küçük el kullanıcıları için en iyi seçeneği sunar.Şirket daha sonra Watch Active 2 & Watch 3’ü geri getirdi.

Galaxy Watch, yalnızca Bluetooth ve LTE modellerinde mevcuttur, bu nedenle yeni Galaxy Active (Wi-Fionly), Active 2, Watch 3. LTE kullanıcısıysanız yalnızca Galaxy Watch, Watch Active, Active 2 & Watch 3 modelini kullanıyorsanız, daha sonra saatinizden telefon görüşmeleri yapabilirsiniz. Evet, akıllı saatinizin telefonunuza Bluetooth ile bağlı olması şartıyla bileğinizden telefon görüşmeleri yapabilirsiniz. Tüm ayarları tamamlamanız ve talimatları izlemeniz gerekir. Bundan sonra Galaxy Watch, Galaxy Watch Active, Active 2 ve Watch 3’ten arama yapmaya uyumlu olursunuz.

Galaxy Watch’ta telefon görüşmesi nasıl yapılır

  1. 1. Saatten arama yapmak için gezinin ve Telefon seçeneğini seçin.
  2. 2. Bundan sonra, belirli kişiyi seçmek için ‘Kişiler’ simgesini seçin.
  3. 3. Herhangi bir numarayı çevirmek için Tuş Takımı simgesine de dokunabilirsiniz.
  4. 4. Şimdi bileğinizden aramaları başlatmak için yeşil Telefon simgesine dokunun.
  5. 5. Eşleştirilmiş akıllı telefondan otomatik olarak bir telefon görüşmesi başlar ve siz de telefonunuzu aramalar sırasında olduğu gibi kullanabilirsiniz.

Yalnızca LTE modeli kullanıyorsanız telefon görüşmeleri yapabileceğinizi unutmamak önemlidir. Yalnızca Wi-Fi modelini kullanıyorsanız, saat sizi eşleştirilmiş bir akıllı telefondan yanıtlamaya yönlendirecektir. Belirli bir etkinlikle meşgulken arama yapmanın kolay bir yoludur. Bilekten telefon görüşmeleri özelliği, akıllı telefonunuzu her seferinde cebinizden çıkarma çabalarınızı azaltır ve doğrudan arama yapmanızı sağlar. Telefon görüşmelerinin yanı sıra Galaxy Watches, doğrudan bileğinizden metinlere veya ilgili bildirimlere yanıt vermenize de olanak tanır. Tüm kurulumu tamamlayın ve saatinizden sınırsız telefon görüşmesinin keyfini çıkarın.