Apple Watch 6 ve Watch SE’de WhatsApp Kullanımı

Apple Watch se WhatsApp yükleme, Apple Watch 3 WhatsApp, apple watch’a yüklenebilecek uygulamalar, Apple Watch WhatsApp, Apple Watch 6 WhatsApp yükleme, Apple Watch WhatsApp bildirim okuma, Apple Watch Instagram, Apple Watch Instagram yükleme

Apple Watch herhangi bir üstün kaliteli uygulama almıyorsa, başka hangi platformlar onu alacaktır bilmiyorum. Başından beri birçok kullanıcı Apple Watch’ta yerel WhatsApp, Facebook, Instagram, Twitter ve diğer uygulamaları bekliyor. Akıllı saat size yerel uygulamalar sunmuyorsa sorun değil. WhatsApp’ı bir iPhone sürümü gibi kullanmanın bir yolu var. Evet, WhatsApp bildirimlerini alabilir, resimler içeren mesajları görüntüleyebilir, metin, Emojiler ve diğer biçimlerle yanıtlayabilir ve silebilirsiniz. Bu tür ilk kullanıcılar için, WhatsApp’ı Apple Watch Series 6 ve Apple Watch SE’de kullanma kılavuzu burada.

1. WhatsApp’ı iPhone’a indirin

Uygulamayı kullanmak için önce eşleştirilmiş iPhone’unuza WhatsApp’ı indirip yüklemeniz gerekir. App Store’dan alın ve oturum açın. Uygulamayı zaten kullanıyor musunuz? Ardından ikinci adıma geçin.

2. iPhone’da Ayarlar – Bildirimler’e gidin

İPhone’unuza bir uygulama yükledikten sonra Ayarlar seçeneğine gidin. Bildirimlere izin vermek gereklidir, bu nedenle Ayarlar’a gidin.

3. Aşağı kaydırın ve WhatsApp Messenger’a dokunun

Bildirim seçeneğinde, WhatsApp Messenger uygulamasını göreceksiniz, üzerine dokunun, böylece bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

4. Bildirim merkezinde Bildirimlere İzin Ver ve Göster’i etkinleştirin

İzin almak için geçişi etkinleştirmeniz gerekir. Bildirimlere İzin Ver ve Bildirim merkezinde Göster seçeneğinin önünde bulunan geçişi etkinleştirin.

5. Şimdi Watch uygulamasını açın

Resmi İzle uygulaması eşleştirilmiş iPhone’unuzda mevcuttur. Akıllı saatinizdeki tüm ayarları ve diğer önemli bilgileri içerir. Apple Watch’unuzun ayarlarının çoğunu uygulamadan da kontrol edebilirsiniz. Aç onu.

6. Uygulamada Bildirimler’i açın

Yine bildirim seçeneğine gitmeniz gerekiyor, ancak bu sefer Watch uygulamasında. Tüm uygulama bildirimlerini kontrol edebileceğiniz bölümdür.

7. WhatsApp’ı bulana kadar aşağı kaydırın

Eşleştirilmiş iPhone’unuzda indirdiğiniz tüm uygulamaların listesi burada. Şimdi, WhatsApp uygulamasını bulana kadar aşağı kaydırın.

8. Açma / kapama düğmesini etkinleştirin

Son olarak Apple Watch Series 6 ve Apple Watch SE ile ilgili bildirimleri alma adımına ulaştınız. Bildirimleri açmak için geçişi etkinleştirin.

Tüm bu adımları tamamladığınızda, uygulama mesajları Apple Watch üzerinden göndermenize izin verecektir. İPhone veya Apple Watch’unuzda Rahatsız Etmeyin veya Uçuş modu açıksa bildirim almayacağınızı unutmayın. Ayrıca herhangi bir arkadaşınızın veya WhatsApp Grubunun sesini kişisel olarak kapatmadığınızdan emin olun. Böyle bir durumda, bu mesajları akıllı saatte almayacaksınız.