YOPmail nedir? YOPmail Hesabı Oluşturma

YOPmail, Gizliliğinizi korumak için tek kullanımlık bir e-posta adresi kullanmanızı sağlayan YOPmail nedir? Geçici e-posta adresleri oluşturmak için en iyi seçeneklerden biri YOPmail‘dir.

Çevrimiçi gizliliğinizi korumak istediğinizde, tek kullanımlık bir e-posta adresi kullanmak iyi bir başlangıç noktasıdır. Hizmetlere kaydolmanıza veya anonim olarak mesaj göndermenize veya gerçek e-posta adresinizin aldığı spam miktarını azaltmanıza olanak tanır.

Geçici e-posta adresleri oluşturmak için en iyi seçeneklerden biri YOPmail‘dir. Nasıl kullanılacağına bir göz atalım.

https://tuylas.com/250-adet-yopmail-com-brawl-stars-hesaplari-2022-h2455.html

YOPmail Nedir?

YOPmail tek kullanımlık bir e-posta hizmetidir. İstediğiniz herhangi bir “yopmail.com” e-posta adresini kullanmanıza izin verir ve o adresin gelen kutusuna erişmenizi sağlar.

YOPmail’i, bir e-posta adresi girmenizin istendiği ancak gerçek hesabınızı kullanmak istemediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Sizden kaydolmanızı isteyen web siteleri veya oturum açmanızı isteyen test ettiğiniz uygulamalar için kullanın; bültenlere boğulmayın veya Gmail’de spam ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Normal bir e-posta hesabından farklı olarak, YOPmail özel veya parola korumalı değildir, bu nedenle onu yalnızca çöpe atmak amacıyla kullanmalısınız. Asla kişisel veya önemli bir şey için kullanmayın.

Ayrıca kurmanıza gerek yok. Bir web sitesinde bir adres formunu doldurmanız gerektiğinde ve kendinizinkini kullanmak istemiyorsanız, rastgele bir adres girin ve hazırsınız.

YOPmail Hesabı Nasıl Oluşturulur

YOPmail.com’u ziyaret etmenize gerek kalmadan YOPmail’i kullanabilirsiniz. E-postanızı isteyen bir web sitesini ziyaret ettiğinizde, [herhangibirisim]@yopmail.com adresini girin, bu gerçek bir e-posta adresi olarak kabul edilecektir.

Gelen kutusuna erişmeniz gerekiyorsa — belki bir hesabı doğrulamak veya bir sitenin sunduğu ücretsiz bir indirmeyi almak için — iki seçeneğiniz vardır.

YOPmail web sitesinin sol üst köşesindeki Seçtiğiniz E-posta adını yazın etiketli kutuya, seçtiğiniz adresin ilk bölümünü girin ve Gelen Kutusunu Kontrol Et’e tıklayın.

Alternatif olarak, sadece yopmail.com/[seçtiğinizadres] adresine gidin ve doğrudan gelen kutusuna ulaşırsınız. Her iki durumda da şifreye ihtiyacınız yoktur.

Adresiniz için basit, yaygın bir kelime kullandığınızda, bunun zaten kullanıldığını neredeyse kesin olarak göreceksiniz. Gelen kutusunun spam ve diğer insanlar için iletilerle dolu olması muhtemeldir. Bu sorun değil çünkü tüm YOPmail gelen kutuları herkese açık ve paylaşılıyor.