Swarm Hesap Silme Linki 2022 | Foursquare Swarm Hesap Kapatma

Swarm Hesabı Nasıl SilinirSwarm, kayıtlı kullanıcının konumlarını sosyal medya platformunda paylaşmasına izin veren bir sosyal medya uygulamasıdır. Kısa bir süre önce okuyucumuzdan hesaplarını swarm web sitesinden silmek istediklerine dair bir mail aldık. Bu konuyu inceledikten sonra, birçok kullanıcının e-posta spam’ı nedeniyle hesabını sildiğini veya konum veya bilgi paylaşmak için farklı platformlar kullandıklarını öğrendik.

Swarm uygulaması Foursquare tarafından geliştirilmiştir ve dünyanın her yerindeki en iyi sosyal ağ uygulamalarından biridir.

Swarm Hesap Kapatma

Swarm Hesap Silme Linki 2022

Swarm Hesap Silme İşlemi

  • URL’yi takip edin https://foursquare.com/
  • Hesabınızla giriş yapın
  • Şimdi adınızı ve resminizi sağ üst çubukta göreceksiniz, fareyle resminizin üzerine gelin, biraçılır menü belirecek ve ardından ayarlara tıklayın.
  • Ayarlar Sayfasında Sağ bölümde verilen Gizlilik Ayarları Bağlantısına tıklayın.
  • Gizlilik ayarında hesabınızı silin’e tıklayın
  • Şimdi bir kutuyu işaretleyerek hesabınızı silme nedeninizi girin ve ardından hesabınızı kalıcı olarak silmek için hesabı silmek için aşağıya doğru kaydırın.

Swarm’daki tüm check-in’leri nasıl silerim

Foursquare uygulamasını açın ve son check-in veya check-in geçmişinizi görmek için Profil ve Geçmiş sayfasına (Profil ve Geçmiş bölümünün altında) gidin. Sil düğmesinin sağında bir Evet/Hayır seçeneği göreceksiniz. Durumunuzu silmek istiyorsanız Evet’i seçin.

Eski Foursquare hesabımı nasıl silerim

Foursquare hesabınızı silmek için ekranınızın sağ üst köşesindeki aşağı oka gidin > Ayarlar > Gizlilik Ayarları > Hesabınızı Silin.

Swarm’da arkadaşlarımı nasıl silerim

Profil sayfalarının sağ üst köşesinde onay işareti bulunan kullanıcı simgesine dokunun. ‘Arkadaşlıktan çıkar’ veya ‘arkadaşlıktan çıkar ve engelle’ için, düğmenin ‘Arkadaş Ekle’ye dönmesine neden olacak bu seçeneği seçin.