Postegro Web Giriş, Instagram Stalk Uyguluması Postegro APK Giriş, Ücretsiz Postegro

Takip etmeyi sevenlerin favori uygulaması Postegro sayesinde takip etmediğiniz gizli hesapları bile görebilirsiniz. İyi ama böyle bir uygulama ne kadar güvenli? Hesabınızı kaybetmekle sonuçlanabilecek Postegro uygulamasına yakından bakalım ve bu tür uygulamaların nasıl çalıştığını görelim.

Postegroya girmek için kaç takipçi lazım?

Postegro Kullanımı Uygulamayı APK olarak indirip, kurduktan sonra tek yapmanız gereken şey profilini görmek istediğiniz hesabın kullanıcı adını yazmak. Uygulamaya Instagram hesabınız ile giriş yapabiliyorsunuz ve giriş yapabilmek için en az 50 takipçinizin olması gerekiyor.

Postegro saat kaçta yenileniyor?

resmen bağımlısı oldum ve gerizekalının tekine bakmak için 5 tane hesap açtım. hikaye saatlerimi 1 saat ileti göstermekte bu nedenle uygulama haklarınızın yenilenmesi 00:00 değil 23:00 saatinde gerçekleşmekte olan uygulama.

Postegro nasıl iptal edilir?

Önemli: Uygulamayı kaldırdığınızda aboneliğiniz iptal edilmez.
Google Play uygulamasını açın.
Sağ üst taraftaki profil simgesine dokunun.
Ödemeler ve abonelikler. Abonelikler’e dokunun.
İptal etmek istediğiniz aboneliği seçin.
Aboneliği iptal et’e dokunun.
Talimatları uygulayın.

Postegro Web Giriş, Instagram Stalk Uyguluması Postegro APK Giriş, Ücretsiz Postegro

Postegroya nereden girilir?

Postegro, LiLi Technologies tarafından geliştirilen ve Instagram’da takip etmediğiniz gizli profilleri görüntülemenizi sağlayan bir mobil uygulama ve internet sitesidir. Postegro mobil uygulamasına iOS kullanıcıları App Store üzerinden, Android kullanıcıları ise Google Play Store üzerinden ulaşabiliyor.

Postegro nasıl kurulur?

İnstagram gizli profil gösterme uygulamasını Google Play Store ‘da indirebilmeniz için , önce Google hesabınız olması gerekmektedir. Google hesabını kurduktan sonra , Postegro diye aratabilirsiniz ve uygulamayı yükleyebilirsiniz

Lili bilgisayara nasıl kurulur?

Nasıl PC için Lili Social Indirmek için: Adım 1: NOX uygulamasını başlatın ve varsayılan Google Play hesabınız veya Gmail ile giriş yapın. Adım 2: uygulama içinde arama çubuğunu bulun ve “Lili Social ” yazın. Adım 3: Lili Social uygulaması ‘Nı tıklatın ve yükleme işlemini başlatın.

Ucretsiz Postegro nasil indirilir?

Postegro APK ile Android cihazınızda tüm gizli instagram hesaplarını görebilirsiniz.
Postegro Nasıl Kullanılır
Google Play üzerinden Postegro uygulamasını indirin,
Uygulamayı açın ve sade arayüz ile karşılaşın,
Karşınıza gelen alanda görmek istediğiniz hesabın adını yazın ve arama tuşuna basın,
Hesabı seçin,
Tebrikler!

Postegro bilgisayara iner mi?

Şu anda Postegro – Profile Viewer bilgisayardan indirilemiyor. Ancak, Android uygulamalarını PC icin çalıştırmak için emülatör kullanabilirsiniz. Bir örnek BlueStacks App Player. Kullanıcılara gerçek bir telefona benzer bir sanal cihaz sağlayan güçlü bir araçtır.

Postegrodan çalınan hesap nasıl geri alınır?

İlk önce giremediğiniz hesapta hangi telefon numarası kayıtlıysa o telefon numarasını kullanarak yeni bir hesap açıyorsunuz. Daha sonra o hesaptan çıkış yapın ama bilgileri kaydetmeyin. Daha sonra giriş yapmak için “yardım al” seçeneğine tıklayıp telefon numaranızı kullanarak girin.

Postegro APK Giriş

Postegro’yu kullanmak için bağlantıya tıklayınız