KYK Wifi Çıkış Yapamıyorum – ÇÖZÜLDÜ – KYK Wifi Çıkış Linki!

KYK Wifiden neden çıkış yapamıyorum?

Zaman zaman KYK Wifi den çıkış yapamıyor olabilirsiniz. Bu genellikle karşılaşılan bir durumdur. Çıkış butonuna tıkladığınız halde çıkış yapamıyorsanız cihazınızın internet bağlantısını kesip tekrar bağlanmayı, tarayıcıyı yada cihazınızı kapatıp açmayı ve KYK portal çıkış işlemini tekrarlamayı deneyebilirsiniz.

GSB wifi nasıl giriş yapılır?

Bunun için internet bağlantısı yapıldığını gördükten sonra cihazınızın internet tarayıcısını açıyorsunuz ve wifi.kyk.gov.tr internet adresine giriş yapıyorsunuz. Bu adreste açılan sayfada sizden sisteme giriş yapmanız isteniyor.

GSB wifi neden açılmıyor?

KYK Wifi ağına bağlandığınızdan emin olunuz. Bunun için mobil bağlantınızı kapatın. Cihazda VPN yada benzeri uygulamalar aktifse kapatıp ve doğrulama sayfasını açmayı deneyin. Son olarak Chrome tarayıcısının en güncel sürümünü kullandığınızdan emin olun.

KYK WiFi kaç cihazdan bağlanma?

KYK wifi de her kullanıcı aynı anda yalnızca 1 cihaz ile bağlanabilir. Eğer kullandığınız cihazdan çıkış yapmadan başka bir cihazla giriş yapmaya çalışırsanız maksimum giriş hakkınız doldu hatası ile karşılaşırsınız.

kyk wifi çıkış

KYK maksimum giriş hakkınız doldu ne yapmalıyım?

Maksimum Giriş Hakkınız Doldu Hatası
Çünkü bir Kullanıcı Adı ile aynı anda bir cihaz ile KYK Portal’ a bağlanabilirsiniz. KYK Portal / Doğrulama Sayfası’ nı interneti kullandığınız sürece kapatmayın, işiniz bittiğinde de çıkış yapmayı unutmayın.

KYK wifi kaç gb?

KYK yurtlarındaki internet kotası 32 GB oldu. Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü (KYK) yurtlarındaki internet kotası yükseltildi. Daha önceden 16 GB olarak uygulanan kota, 32 GB’a yükseltildi.

KYK wifi kotam ne kadar kaldı?

Arama sonuçlarında çıkacak olan ve Gençlik ve Spor Bankanlığı’nın ilgili sayfasına gidin. Bu sayfa üzerinden “Kota Bilgileri” sekmesine tıklayın. Açılacak olan sayfada kalan internet kota bilgilerinizi görebilirsiniz.

KYK wifi Çıkış Yapma Sayfası

KYK wifi çıkış linki https://wifi.gsb.gov.tr adresidir. Bu sayfadan Çıkış düğmesine tıklayıp wifi çıkış işlemini yapabilirsiniz.