Instagram Doğal Takipçi Kasma Taktikleri

Sosyal medya günlük hayatımızda çok önemli bir yer kaplıyor. Kullanım yaşının gittikçe düşmesinin yanında hayatımızdaki etkileri artık maddi manevi yadsınamaz derecededir. En çok kullanılan sosyal medya mecralarından biri olan Instagram günümüzde birçok kişinin iş kurmasına ve işini büyütmesine olanak sağlıyor.

Sıfırdan bir hesap oluşturup onu büyütmekse sanıldığının aksine hiç kolay değil. Burada devreye doğal takipçi kasma taktikleri giriyor. Düşmeyen Takipçi satın aldığınızda, normal seyrinde ilerleseniz aylar sürecek sayfa büyütme sürecini birkaç saatte tamamlamış, ziyaretçilerinize karşı daha güvenilir ve ilgi çekici bir profil sunmuş olursunuz. Aynı zamanda organik takipçilerin her biri gerçek birer kullanıcı olduğu için binlerce kişiye sayfanızın reklamını yaparak istatistiklerinizi artırabilirsiniz.

İstatistikleri artırmak müşteri ve ziyaretçilerinizde olumlu etki bırakmak için çok önemlidir. Sayfaya girip bakan bir kişi takipçi sayısına, izlenmelere, beğenilere ve pek çok şeye dikkat eder, en sonunda da güvendiği sayfaları takibe alır ve alışveriş yapar. Yani sosyal medyada ilerlemek isteyen bir kişi içerik üretmekten çok daha fazlasını yapmalıdır. Alanınızda ilgi çekici içerikler oluşturup izlenme satın al yöntemine başvurduğunuzda ilk olarak ziyaretçilerinize dolgun, ziyaret edilen, bilinen bir sayfa olduğunuz imajını verirsiniz. Bu güven oluşumunu destekler. Aynı zamanda Instagram algoritması videonun izlendiğini gördükçe daha fazla kişinin Keşfet’ine düşürerek içeriğin görünürlüğünü artırır. Bu da belki de daha önce hiç ulaşmadığınız kişilere ulaşmanızı sağlar.

İstatistikleri artırmak ve algoritmanın içeriğinizi Keşfet’e düşürmesini sağlamak için bir diğer etmen de beğeni sayılarıdır. Bir kişinin içeriğinizi beğenmesi demek, sizin paylaştıklarınız dikkatini çekti ve faydalı buldu demek. Instagram algoritması tamamen insanların uygulamada daha fazla vakit geçirmesini sağlamak için vardır. Yani biri içeriğinizi beğenip etkileşime geçtiyse bu demek oluyor ki Instagram bu içeriği daha fazla kişiye göstererek daha fazla kişinin uygulamada kalmasını sağlayacak. İçeriğiniz keşfete düştükçe yeni yeni insanlar tarafından tanınıp, görünürlüğünüz artacak. Türk beğeni satın al hizmetimizden yararlanarak algoritmaya kendinizi kısa sürede gösterebilirsiniz.

Sıfırdan başlayarak ciddi bir zaman ve emek kaybı olmadan hızlıca ilerlemek isterseniz yukarıda anlattığım hizmetlerden faydalanarak hesabınızı kısa sürede geliştirebilirsiniz.