Balon Patlatma Oyunu Oyna

Balon patlatma deneyimine bugün başlayın! Balon patlatma oyunu bilgisayar üzerinde mutlaka denenmesi gereken bir arcade tarzı çocuk veya yetişkin bulmaca oyunudur. Bu oyunda bulmaca çözme yeteneklerinizi test edebilir ve becerilerinizi artırmayı hedefleyebilirsiniz. Yaklaşık 100 seviye mevcuttur. Harika ödüller, yeni öğeler ve en iyi kalitede ses efektleri vardır. En iyi bitirme görevi için bir ödül sağlar. Bu yüzden dünyada en çok tercih edilen oyun olmaktadır. Klasik Balon PATLATMA oyunu, Balon PATLATMA Oyunu Oyna, Renkli Balon PATLATMA oyunu, Balon patlatma 2 oyna, Klasik balon PATLATMA 3, Balon patlatma Oyunu Oyna bedava, Zuma balon patlatma Oyunu, Top patlatma oyunu.

Büyülü bir Balon Vurma Oyunu

Balon Patlatma oyunu oynamak çok eğlenceli! Oyunun amacı fareyi kullanarak üç veya daha fazla benzer renkli baloncuktan oluşan gruplar oluşturarak oyun alanını temizlemek. Yani bir bulmaca oyunu diyebiliriz. Ekranın alt işaretli satırına ulaşan bir top varsa oyun sonraki seviyeye ulaşacaktır. Ne kadar çok topu yok ederseniz, o kadar çok puan alırsınız. Oyunu kazanmak için ekrandaki tüm topları temizlemelisiniz.

Balon Patlatma Oyunu Oyna

Süper Bağımlılık Yapan bir Balon Patlatma Oyunudur

Bu oyunda kesinlikle zaman sınırı yoktur, böylece istediğiniz zaman patlaması için doğru baloncukları seçebilirsiniz. Ekranın sol köşesinde, daha sonra çekeceğiniz bir sonraki balonu göreceksiniz. Sol ve sağdaki sınırları avantaj olarak kullanabilirsiniz, baloncuklarınız zıplayarak zor noktalara ulaşabilir. Patlatacağınız aynı sıralarda bulunan baloncukları birleştirin, onlar da yok olacaklar.

Balon Patlatma Oyunu Hakkında Bilinmesi Gerekenler

  • ★ Hepsini patlatmak için aynı renkteki 3 topu eşleştirin.
  • ★ Güzel grafikler ve farklı oyun modları.
  • ★ Bulmacalar en bağımlılık yapan oyunlardır.
  • ★ Skor tablolarında arkadaşlarınızın başarısını takip edin.
  • ★ Tamamen ücretsiz bir oyundur.
  • ★ Yeni ve ilginç bonuslar.
  • ★ Birçok farklı türde kabarcıklar.
  • ★ Ne kadar az baloncuk harcarsanız, o kadar iyi ödüller alırsınız.

Balon Patlatma Oyunu – Oynanış Videosu

Tam Ekran Balon Patlatma Oyunu Linki

Balon Patlatma Oynamak için buraya tıklayın